Naše služby

Stavba na klíč začíná vaším výběrem vysněného domu dle typového, případně individuálního projektu. A všechny další starosti s výstavbou už přenecháte spolehlivým a ověřeným dodavatelům.
Ve společnosti Lukáš-stav s.r.o. máme s projektováním a výstavbou rodinných domů na klíč dlouholeté zkušenosti, a proto s námi šetříte čas i náklady. Garantujeme vám, že za typový projekt beze změn zaplatíte cenu projektové dokumentace i stavby vždy podle ceníku a položkového rozpočtu. A je pouze na vás, jestli budete chtít realizovat celou stavbu, nebo jen její části.
Samozřejmostí je přitom záruka bezvadně odvedené práce.

Využijte našich mnohaletých zkušeností v oblasti výstavby a nechte si od nás postavit rodinný dům nebo občanskou stavbu na klíč nebo dle vašich požadavků.
Zaměřujeme se na výstavbu bytových domů, občanských staveb a rodinných domů, což je obor, ve kterém má naše společnost mnohaleté zkušenosti. Výstavbu provádíme „na klíč“ nebo dle individuálních požadavků a přání investorů. Nabízíme vše od monolitických základních desek až po izolace staveb a montáž výplní otvorů.

V oblasti zateplování budov spolupracujeme zejména s firmou Weber , která je v současnosti jeden s předních specialistů na zateplování na našem trhu.
Provádíme také fasádní obklady německého dodavatele Ströher, které se vyrábějí v několika barevných odstínech. Firma Ströher nabízí nejen fasádní pásky, ale i dlažby, schody, tvarovky na terasy a balkony.
Zateplení patří v posledních letech k velice oblíbeným a hodně požadovaným úpravám, neboť přináší po celý rok vyšší komfort domova a bydlení. Pokud zateplíte svůj dům výrazně ušetříte za náklady na vytápění, vytvoříte příjemné klima během všech ročních období, zbavíte se nadbytečné vlhkosti a tím vzniku nebezpečných plísní. Zároveň se zateplením fasády zvýší komfort bydlení a automaticky se výrazně zvýší hodnota budovy. Váš dům získá moderní design a díky výměně starých a nefunkčních prvků jako jsou staré parapety, uvolněné části střechy nebo padající omítka se stane bezpečný. Hledáte-li vhodnou firmu, která provádí zateplování fasád v Plzeňském kraji, obraťte se na nás. Naše firma provádí zateplení veškerých fasád rychle a kvalitně a to díky našim zkušeným odborníkům.

Před samotnou rekonstrukcí nabízíme zákazníkovi poradenskou činnost v naší prodejně a následný výběr použitých materiálů dle přání zákazníka.

Provádíme montáž a pokládku obkladů a dlažeb v komerčních (obchodní centra, průmyslové objekty, nemocnice, apod.) i privátních objektech (byty, rodinné domy).

Provádíme kompletní dodávky betonových konstrukcí – bednění, výztuž včetně uložení a vázání, betonáže včetně dodávky a dopravy betonů.

Spokojení zákazníci

KERMI s.r.o , Stříbro - obkladačské práce, sociální zařízení
Wuppermann Kovotechnika, s.r.o. Holýšov – stavební práce
MURRelektronik CZ spol. s r.o Stod.– výstavba admin. Budovy s jídelnou
MEA APPLICATIONS, s.r.o. Plzeň – stavební úpravy
Základní Škola Holýšov – zhotovení nových ker.podlah , rekonstrukce sociálních zařízení v šatnách
EvoBus Česká republika s.r.o. Holýšov – stavební práce, obkl. administrativní budovy
25. ZŠ Chválenická, Plzeň

Kontakty